Tap Tap Revenge

Tap Tap Revenge 2.6.4

Zostań nieustraszonym klikaczem akordów

Zalety

  • Ponad 150 piosenek
  • Atrakcyjna grafika

Wady

  • Sterowanie jest niezbyt precyzyjne

Bardzo dobry
8

Producent Tap Tap Revenge 2 przestał wspierać grę i nie można już jej pobrać. Więcej informacji można uzyskać na profilu producenta na Facebooku.

Tap Tap Revenge 2 to druga odsłona wielkiego hitu na platformę iPhone/iPod Touch. Gra, podobnie jak pierwsza część, polega na klikaniu odpowiednich akordów na strunach gitary.

Tap Tap Revenge 2 oferuje ulepszoną grafikę i nowe sposoby gry. Zasada pozostała ta sama co w pierwszej części. Program odgrywa piosenkę, a zadaniem gracza jest klikanie w odpowiednim miejscu w opadające po strunach akordy. Nowa wersja wprowadza dodatkowo wsparcie dla akcelerometru. Przechylając i potrząsając urządzenie w odpowiednich momentach, zdobywa się dodatkowe punkty.

Zdecydowaną Tap Tap Revenge 2 jest tryb rozgrywki wieloosobowej. Można grać na podzielonym ekranie, lub wyzywać innych użytkowników przez Internet. Niestety w tym drugim przypadku rywalizacja nie odbywa się w czasie rzeczywistym. Oczywiście dostępna jest także opcja rozgrywki indywidualnej. Można po prostu rozkoszować się grą lub próbować wypełniać kolejne zadania trybu kariery. Aby Tap Tap Revenge 2 się nie znudziła, z Internetu można pobrać nowe utwory. Ich lista jest aktualizowana co tydzień i pojawiają się na niej nawet przeboje największych sław.

Tap Tap Revenge 2 to dobre ćwiczenie dla palców i gratka dla wielbicieli muzyki. Możliwość pobierania nowych piosenek sprawia, że nie nudzi się tak szybko.

Najczęściej pobierane Gry na iphone

Więcej
Tap Tap Revenge

Download

Tap Tap Revenge 2.6.4

Opinie użytkowników o Tap Tap Revenge